egg art - nowoczesność i tradycja


Prezentowane na stronie wydmuszki zostały wykonane mało popularną techniką Dot Art, polegającej na wystukiwaniu docelowego wzoru na danej powierzchni. Z małymi przerwami, dokładne wyrzeźbienie gęsiej wydmuszki zajmuje od dwóch dni do tygodnia, licząc od momentu naniesienia szkicu, poprzez trawienie na dekoracji kończąc. Prace są bardzo czasochłonne, wymagające wytężenia wzroku i siły ręki prowadzącej wiertło.

Tutaj obejrzysz prawdziwe unikaty, wprost z wyobraźni autora, pojedyńcze egzemplarze o nieszablonowym wzornictwie. Gwarantuję iż, nie znajdziesz ich w sklepach i stacjonarnych galeriach. W przypadku chęci zakupu – zapraszam do zakładki Kontakt.

" Doceniajmy i wynagradzajmy naszych twórców i ich żmudny proces tworzenia czegoś niepowtarzalnego z wielkiego zamiłowania i głębi serca. "

" Z inicjatywy Anny Lipowskiej, twórcy biżuterii z sutaszu, powstał pomysł wykreowania i wypromowania znaku towarowego dla dobrego polskiego rękodzieła, tj. takiego, które charakteryzuje się wybitnymi walorami estetycznymi i wysoką jakością wykonania. Inicjatywa ma charakter "oddolny", społeczny i niekomercyjny. Celem jest promowanie prac tych twórców, którzy są najlepsi w swoich technikach na polskim rynku (...). "

Prace zostały zestawione w poszczególne kolekcje: