autor


Witam na stronie galerii polskiego rękodzieła, będącej efektem zamiłowania do rzeczy nietuzinkowych i ponadczasowych.

Lublin - tutaj się urodziłam, mieszkam i tworzę. Lubię estetykę i niespotykane wzornictwo. Stawiam na naturalność i stonowane kolory. Lubię ekperymentować i bawić się tradycją przełamując ją. Wszystkie prace wykonuje własnoręcznie i z najwyższą precyzję, tak aby każdej z nich nadać niepowtarzalny charakter i wygląd.

Prezentowane kolekcje powstały na bazie własnych projektów, z dala od powszechnej i masowej produkcji, w moim domowym atelier. Unikatowy design wydmuszek zyskał aprobatę wśród innych artystów i rzemieślników na świecie, dzięki czemu w 2016 r. zostałam zaproszona do członkostwa w World Egg Artists Association. Możecie mnie Państwo także spotkać w Encyclopedia of World Egg Artists, w której opisuję swoją przygodę związaną z techniką tworzenia nowoczesnych pisanek. Należę również do grupy twórców Poland Handmade nagrodzonym Znakiem Jakości Polskiego Rękodzieła w kategori "" Ornamentyka i zdobnictwo dekoracyjne "".

Dzięki wielu pomysłom i prawdziwej pasji do rękodzieła, możesz mnie na bieżąco śledzić galerię aktualizowaną o kolejne wzory. Serdecznie Zapraszam!

                                                                            Sylwia

about me
     

     

     
about me